81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

28 kwietnia 2016 roku już szesnasty raz odbył się Gminny Konkurs Recytatorski. Do konkursu przystąpiło 54 uczniów. Uczestnicy oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych: I-III, IV-VI i I-III gimnazjum. Jury w składzie: Pani Elżbieta Karpińska, Pani Katarzyna Karabela-Wolińska, Pani Grażyna Janisz i Pani Bożena Szwargolińska oceniało dykcję, interpretację, dobór i znajomość utworu.

W kategorii I-III nagrodzono:

I miejsce Bogusz Natalia – Michów

II miejsce Podświadek Zofia – Michów

III miejsce Jakubas Weronika – Katarzyn

Wyróżnienia: Kukier Weronika – Michów

Kielmas Przemysław – Katarzyn

Kategoria IV-VI:

I miejsce Ogórek Dominika – Michów

II miejsce Kołodyńska Sylwia – Katarzyn

III miejsce Patrzylas Weronika – Rudno

Wyróżnienia:

Gomuła Klaudia – Michów

Patrzylas Natalia – Rudno

Kategoria I-III gimnazjum:

I miejsce Smolińska Weronika – Michów

II miejsce Sysiak Paulina – Rudno

III miejsce Alicja Mgłosiek – Michów

Wyróżnienia:

Zakaszewska Dorota – Michów

Koziej Natalia – Michów

Uczennice Bogusz Natalia i Ogórek Dominika przeszły do etapu powiatowego.

W imieniu Pani dyrektor Bożeny Morawskiej  i organizatorek konkursu dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe. Dziękujemy także opiekunce Spółdzielni Uczniowskiej Pani Barbarze Jankowskiej za słodki poczęstunek. Dziękujemy wszystkim nauczycielkom  ze szkół w Michowie, Katarzynie i Rudnie za przygotowanie dzieci do konkursu.

 

Zapraszamy do komentowania!

,