81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

         Serdecznie zapraszamy na obchody Narodowego Święta Niepodległości do naszej szkoły w dniu 07 listopada 2014 r. od godz. 8.15. w grupie uczniów edukacji wczesnoszkolnej, a od godz. 9.45. w grupie uczniów IV – VI SzP i I – III Gimn. Podczas uroczystości odbędzie się ślubowanie klas pierwszych Gimnazjum oraz poświęcenie tablicy upamiętniającej nauczycieli Szkoły Podstawowej w Michowie, którzy zginęli podczas II wojny światowej. Głównym punktem programu będzie montaż słowno – muzyczny przygotowany przez historyka p. Barbarę Jankowską i muzyka p. Bogdana Białasa, z piękną dekoracją plastyka p. Teresy Bednarczyk, oczywiście z udziałem uczniów ZSO w Michowie. Jeszcze raz zapraszam  wszystkich chętnych w imieniu społeczności szkolnej. Pamiętajmy wszyscy, aby w dniu 11 Listopada powiewały na naszych domach, instytucjach… flagi Rzeczypospolitej Polskiej!!!

Zapraszam i pozdrawiam

Bożena Morawska

dyrektor ZSO

Zapraszamy do komentowania!

,