81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

20.X.2014 grupa gimnazjalistów III klasy złożyła wizytę w VIII LO im. Zofii Nałkowskiej w Lublinie. Zostaliśmy zaproszeni przez panią Annę Piotrowską, nauczycielkę j. angielskiego, koordynatora grupy lingwistycznej projektu „Uczeń online” oraz jej uczniów, by zwiedzić ich szkołę i jednocześnie zapoznać się z jej ofertą edukacyjną. Naszą młodzież powitała p. Dyrektor Lucyna Mądra, następnie odbyły się warsztaty z pedagogiem szkoły. Licealiści przygotowali dla nas pokazy z ratownictwa medycznego oraz pokazy musztry wojskowej i samoobrony. Zaprezentowali także film z życia VIII LO. Nie zabrakło także wesołych akcentów akcentów w postaci skeczu wykonanego przez uczniów z klasy mundurowej. Pobyt w Lublinie zakończyliśmy wizytą w Cinema-City oglądając  przepiękny i wywołujący wiele emocji film Jana Komasy – Miasto 44.

zobacz w galerii

Zapraszamy do komentowania!

,