81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Konkurs Wójta Gminy Michów rozstrzygnięty !!!

Dnia 26 maja 2014 r. na posiedzeniu komisji konkursowej w sprawie oceny prac, które wpłynęły na Konkurs Wójta Gminy Michów ,, Co zmieniło się w Gminie Michów na przestrzeni ostatnich lat”, wyłoniono zwycięzców. Łącznie wpłynęło 129 prac uczniów z całej Gminy.

Zwycięzcy i wyróżnieni:

Kategoria pierwsza – grupy przedszkolne – konkurs plastyczny:

  1. I miejsce – Amelia Ziemka – Przedszkole  w Michowie.
  2. II miejsce – Maja Karpińska – Przedszkole w Michowie.
  3. III miejsce – Paweł Zyga – Przedszkole w Michowie.

Wyróżnienia:

Julita Targońska, Wiktoria Sitkowska, Jakub Barszcz, Stanisław Jezior,

Maja Litwinek.

Kategoria druga – klasy edukacji wczesnoszkolnej – konkurs plastyczny:

  1. I miejsce – Natalia Strojek – Szkoła Podstawowa w Katarzynie.
  2. II miejsce – Kamil Barszcz – Szkoła Podstawowa w Katarzynie.
  3. III miejsce – Bartosz Kowalski – Szkoła Podstawowa w Michowie, Mateusz Cienkusz – Szkoła Podstawowa w Katarzynie.

Wyróżnienia: Julia Morawska, Dominik Bielecki, Dominika Miler – Szkoła Podstawowa w Katarzynie.

Kategoria trzecia – klasy IV – VI szkoły podstawowej – konkurs plastyczny i literacki:

Konkurs plastyczny:

  1. I miejsce – Weronika Smolińska – Szkoła Podstawowa w Michowie.
  2. II miejsce – Natalia Kołodyńska – Szkoła Podstawowa w Michowie.
  3. III miejsce – nie przyznano.

Wyróżnienia: Izabela Jankowska, Weronika Staniuk – Szkoła Podstawowa w Michowie; Patrycja Kowalska, Milena Grzesiak, Paulina Sysiak, Paulina Filipek – Szkoła Podstawowa w Rudnie; Patrycja Maciak – Szkoła Podstawowa w Katarzynie.

Konkurs literacki:

  1. I miejsce – klasa IV Szkoły Podstawowej w Katarzynie.
  2. II miejsce – Agnieszka Jankowska – Szkoła Podstawowa w Michowie.
  3. III miejsce – Adam Rączka – Szkoła Podstawowa w Michowie; Natalia Iwan – Szkoła Podstawowa w Katarzynie.

Kategoria czwarta – gimnazjum – konkurs dziennikarski, literacki, plastyczny:

Konkurs dziennikarski:

  1. I miejsce – Renata Iwanek, Ewelina Piątek, Monika Grzechnik – Gimnazjum w Rudnie; Paulina Tyburcy – Gimnazjum w Michowie.
  2. II miejsce – Aleksandra Karpińska, Wiktoria Syta – Gimnazjum w Michowie.
  3. III miejsce – nie przyznano.

Konkurs literacki:

  1. III miejsce – Marlena Komsta – Gimnazjum w Michowie.

Konkurs plastyczny:

  1. I miejsce – Edyta Ochnio – Gimnazjum w Rudnie.
  2. II miejsce Adrianna Jankowska – Gimnazjum w Michowie.
  3. III miejsce – Renata Iwanek – Gimnazjum w Rudnie.

Wyróżnienia: Bartłomiej Woliński, Ewelina Piątek – Gimnazjum w Rudnie.

Rozdanie nagród w czerwcu.

Zapraszamy do komentowania!

,