81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

II Powiatowy Gimnazjalny Konkurs Wiedzy o pomocy najuboższym krajom.

W Publicznym Gimnazjum im. Bolesława Prusa w Niedźwiadzie dnia 8 maja 2014 roku odbył się II Powiatowy Konkurs Wiedzy na temat ”Stany Zjednoczone i Unia Europejska dla Krajów Trzeciego Świata     Do Konkursu zostało zgłoszonych 22 uczniów z sześciu szkół gimnazjalnych powiatu lubartowskiego. Z naszej szkoły wzięły w nim udział cztery uczennic: Paulina Brygoła, Julia Remiszewska,Joanna Wrzos oraz Patrycja Brygoła wraz z opiekunem Iwoną Karpińską.  Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbyło się po warsztatach „The „culture of giving” in the United States”, które Gość Specjalny z USA – Jessica Fundalinski poprowadziła dla uczniów.

Po Konkursie zostały ogłoszone wyniki. III miejsce zajęła Patrycja Brygoła z naszego gimnazjum, Gratulujemy jej wysokiego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Zapraszamy do komentowania!

,