81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Drodzy uczniowie!

    Zamieszczam na stronie Regulamin konkursu, ogłoszonego przez Wójta Gminy Michów Pana Janusza Jankowskiego. Konkurs pod hasłem: ,, Co zmieniło się w Gminie Michów na przestrzeni ostatnich lat ? ” ma na celu refleksję młodego pokolenia na temat swojego najbliższego środowiska, docenienie tego wszystkiego, co w ostatnich latach w Gminie Michów powstało: nowoczesnych hal sportowych, boisk wielofunkcyjnych, placów  zabaw itd. To tylko niektóre ze zmian. Rozejrzyjcie się wokół siebie ! Chciejcie widzieć Michów oczami pozytywnych  przeobrażeń ! Doceniają je bardzo absolwenci szkół z Gminy Michów, którzy w okresie letnim korzystają z boiska wielofunkcyjnego w Michowie,  grając w tenisa, czy – z boiska  tzw. ,,Orlika” w Rudnie. W okresie zimowym zaś przychodzą grać w hali sportowej czy ćwiczyć w siłowni.  Oni bardzo doceniają te zmiany, ponieważ wcześniej nie było w Gminie Michów takiego zaplecza sportowego. Skąd mam takie informacje? Oczywiście od moich byłych uczniów, studiujących na różnych uczelniach w całym kraju. Od czasu do czasu odwiedzają mnie czy coś napiszą. Wreszcie – od moich synów, którzy przez całe wakacje przychodzili grać w tenisa i zachwytom na temat boiska wielofunkcyjnego nie było końca. Wczytajcie się w regulamin ! Zapraszam do konkursu!

[prettyfilelist type=”pdf,xls,doc,zip,ppt,img,mp3″ filestoshow=”1923,” openinnew=”true” filesPerPage=”3″]

Zapraszamy do komentowania!

,