81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

21 czerwca 2024 odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/24. Po mszy świętej w kościele parafialnym, którą odprawił ks. Zbigniew Gasperski, cała społeczność zgromadziła się w hali sportowej ZSO. Na uroczystość zaproszono Wójta Gminy Michów Pana Romana Adamczyka oraz Przewodniczącego Rady Gminy Pana Zbigniewa Gradzińskiego. Po odśpiewaniu hymnu państwowego i przekazaniu sztandaru szkoły dla klas młodszych, Pani Dyrektor Bożena Morawska pożegnała oficjalnie Panią Barbarę Jankowską, wieloletnią nauczycielkę historii w ZSO, która postanowiła przejść na emeryturę. Pan Wójt Gminy Michów w swoim przemówieniu podziękował uczniom i ich rodzicom za wysiłek, który włożyli w naukę i życzył wszystkim udanych i bezpiecznych wakacji. Kolejnym punktem uroczystości było wręczenie przez Panią Dyrektor nagród i stypendiów za wyniki w nauce, w sporcie i 100%-owej frekwencji. Specjalną nagrodę od Rady Rodziców oraz od pani Barbary Jankowskiej otrzymał Bartłomiej Karpiński – laureat kuratoryjnego konkursu historycznego. Następnie uczniowie klasy siódmej pożegnali swoich starszych kolegów z klasy ósmej. Absolwenci otrzymali z tej okazji pamiątkowe medale. Drodzy Absolwenci – rozwijajcie skrzydła! Na zakończenie uroczystości wszyscy uczniowie udali się do klas na wręczenie świadectw przez wychowawców. Wakacje czas rozpocząć!

Zapraszamy do komentowania!