81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

9 lutego 2020r. liczna reprezentacja najwierniejszych kibicek z ZSO dopingowała drużynę MKS Perła Lublin w ich pucharowym meczu z duńskim zespołem Odense Handbol. Mimo, iż lubelskie szczypiornistki, osłabione licznymi kontuzjami, nie potrafiły sprostać silniejszym przeciwniczkom, to zgromadzeni kibice, przy naszym wydatnym udziale, wiernie je dopingowali.

Nasza szkoła uczestniczy w kolejnej edycji konkursu „Cała Szkoła Kibicuje Mistrzyniom”, w której promowane jest uczestnictwo w meczach rozgrywanych przez drużynę MKS Perła Lublin. Przed kilkoma dniami otrzymaliśmy wspaniały kalendarz z artystycznymi fotografiami zawodniczek i ich autografami. W drugim semestrze planujemy zorganizować lekcję wychowania fizycznego w lubelskiej hali Globus z udziałem lubelskich szczypiornistek. Chętnych zapraszamy!

Zapraszamy do komentowania!

,