81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

14 czerwca uczniowie kl. II a i III b wyruszyli na wycieczkę do „Lasu Odkrywców”. Pogoda zapowiadała udany dzień. Po przyjeździe na miejsce spotkaliśmy się z przewodnikiem i od razu przystąpiliśmy do wykonania zaprojektowanych przez siebie koszulek.  Następnie wybraliśmy się na wyprawę z przewodnikiem, który opowiadał nam różne ciekawostki przyrodnicze  i wskazywał miejsca do zabawy. W trakcie zabaw pokonaliśmy wiele torów przeszkód, huśtaliśmy się na korzeniowych huśtawkach, przechodziliśmy przez wiklinowy tunel, zjeżdżaliśmy z olbrzymiej zjeżdżalni, graliśmy na polanie dźwięku, chodziliśmy w mrówczym labiryncie oraz jeździliśmy na tyrolce. To był dzień , który dał dzieciom możliwość przeżycia chwil wypełnionych świetną zabawą. Aż ciężko było wracać do domu.

 

Zapraszamy do komentowania!