81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Dnia 14 lutego klasa I a przygotowała uroczystość „ Dzień Babci i Dziadka”.

W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tymże świętem.

Oprócz montażu słowno – muzycznego, szanowni goście obejrzeli także pokazy taneczne w wykonaniu swoich wnuczek i wnuczków.  Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Serdeczne podziękowania dla rodziców, którzy pomogli w przygotowaniu strojów, dekoracji i poczęstunku.

Wychowawczyni klasy I a

Zapraszamy do komentowania!

,