81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

w dniu 12 grudnia 2019 r. nasi uczniowie wzięli udział w wycieczce do Lublina.  W Muzeum Wsi Lubelskiej mogliśmy zobaczyć jak wyglądały dawniej dwory, kościoły oraz obejścia chłopskie. W zrekonstruowanej szkole z początków XXw. z Bobrownik uczestniczyliśmy w warsztatach tworzenia tradycyjnych ozdób choinkowych. Następnym punktem naszej wycieczki było odwiedzenie Roboparku, gdzie mogliśmy podpatrzyć jak pracują nowoczesne roboty. Można było porozmawiać z maszynami, wydrukować sobie różne przedmioty na drukarkach 3D, a także potańczyć w rytm animacji z najnowszego X-Boxa. Największym wzięciem wśród uczestników cieszył się żyroskop, na którym można było obracać sie w każdym możliwym kierunku. Nasz wyjazd zakończył się w pokazem filmu Multikinie oraz kolacją w pobliskiej restauracji MC Donalds.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,