81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W imieniu społeczności uczniowskiej i nauczycielskiej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Michowie  składam serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Katarzynie Alinie Krupie oraz nauczycielom i rodzicom za wspaniale zorganizowaną imprezę ,,Święto pieczonego ziemniaka”, które odbyło się 21 września 2013 roku w sobotę. Aura była kapryśna, ale humory dopisywały. Apetyty też  – na miarę wielu wykwintnych potraw z niedocenionego ziemniaka. Ziemniaki górą! Do zobaczenia za rok na kolejnej imprezie z cyklu! Też byłam. Świetnie się bawiłam! Ziemniaki jadłam!

Zobacz w galerii

Jeden komentarz

  1. Alina Krupa-Reply
    26 września, 2013 o 10:04

    Dziękujemy za słowa uznania.
    Praca na rzecz wspólnoty lokalnej to jeden z celów naszej działalności. Impreza udana, dzięki zaangażowaniu rodziców i nauczycieli naszej szkoły.

Zapraszamy do komentowania!

,