81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

w dniach 23-24. 10.2019 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce edukacyjnej po ziemi świętokrzyskiej. Pierwszego dnia zwiedziliśmy Sanktuarium Świętego Krzyża oraz klasztor pobenedyktyński na Łysej Górze. Po wyczerpującym spacerze relaksowaliśmy się w parku wodnym Perła w Nowinach. Drugiego dnia zwiedziliśmy ruiny zamku piastowskiego z XIV w. w Chęcinach oraz obejrzeliśmy interesujące nacieki skalne w jednej z najpiękniejszych polskich jaskiń – Jaskini Raj. Po smacznym obiedzie udaliśmy się w podróż powrotną i zajechaliśmy do miejscowości Krajno, gdzie funkcjonuje park miniatur i rozrywki. Istniejące w parku modele największych i najbardziej znanych budowli z całego świata, wykonanych w skali 1:25, przeniosły nas do odległych zakątków świata. Wyjątkowo ciepła, jesienna pogoda wprawiła nas w doskonały nastrój, pozostawiając niezapomniane wrażenia z wycieczki.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,