81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

14 czerwca 2019 r. uczniowie klas pierwszych wyjechali na wycieczkę do Kazimierza Dolnego i Nałęczowa. Po dojechaniu na miejsce, rozpoczęliśmy naszą przygodę od zdobycia wąwozu „Korzeniowy Dół”. W trakcie marszu pojawiły się komary, które zmusiły nas do odwrotu. W dalszym etapie naszej podróży wspinaliśmy się na Górę Trzech Krzyży. Było bardzo gorąco, dlatego też przeszliśmy w kierunku Wisły i popłynęliśmy w rejs statkiem. Podziwialiśmy krajobraz najbliższej okolicy. Zmęczeni i głodni poszliśmy na smaczny obiad, a następnie wyruszyliśmy autobusem do Nałęczowa. Trochę dokuczał nam upał, ale mogliśmy się trochę ochłodzić w pijalni wód. Piliśmy różne rodzaje wód leczniczych- między innymi wodę miłości. W przepięknej palmiarni w spokoju piliśmy wody i odpoczywaliśmy. Uczestniczyliśmy też w warsztatach o czekoladzie, a później ozdabialiśmy pierniki. Wielką frajdę sprawiło nam karmienie łabędzi w parku w Nałęczowie. Zmęczeni, ale bogatsi o nowe doświadczenia wróciliśmy do domu.

Zapraszamy do komentowania!