81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

4 kwietnia 2019 r. społeczność szkolna ZSO obejrzała Misterium Wielkopostne w wykonaniu starszej grupy Teatru Jeremiasz pod kierunkiem p. Ewy Zielińskiej. Tegoroczne Misterium ” W cieniu Jezusa”  to niezwykły spektakl pantonimy i  towarzyszącej jej podniosłej muzyki. Przedstawienie przypomniało  wydarzenia sprzed dwóch tysięcy lat, męki i śmierci Syna Bożego, wprowadzając nas w atmosferę zbliżających  się świat Zmartwychwstania Pańskiego.

Po spektaklu pani Dyrektor Bożena Morawska złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych oraz honorowała Bartosza Lemieszka, ucznia klasy VIIIa, laureata wojewódzkiego konkursu historycznego. Bartkowi gratulujemy sukcesu i życzymy dalszego pogłębiania swojej pasji. Podziękowania otrzymała także p. Barbara Jankowska, nauczycielka historii, za wkład pracy w przygotowanie ucznia do konkursu.

 

Zapraszamy do komentowania!

,