81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Dnia 26 marca 2019r. odbył się już 4 Gminny Festiwal Piosenki Angielskiej w ZSO w Michowie. Udział wzięli uczniowie szkoły podstawowej z Rudna, Katarzyna i Michowa. Jak co roku uczestnicy prezentowali wysoki poziom muzyczny i językowy.  Zwycięzcy otrzymali nagrody książkowe, które wręczyła pani dyrektor ZSO Bożena Morawska. W tym roku w festiwalu piosenki angielskiej, w kategorii klas I-III, IV-VI szkoły podstawowej, wzięło udział 17 solistów, którzy byli oceniani przez jury w składzie: p. I. Karpińska, p. M. Barszcz, p. K. Kawka, p. B. Białas i p. A. Rusinek. Festiwal prowadziły uczennice klasy III b gimnazjum: N. Moszczyńska i P. Wójtowicz, zaś nad sprawnym przebiegiem nagłośnienia czuwali chłopcy z klasy VIII b, M. Mazurek i E. Grymuza. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejny festiwal.

KATEGORIA I – III SZKOŁA PODSTAWOWA:

I miejsce- Lena Kowalska

KATEGORIA IV – VI SZKOŁA PODSTAWOWA:

I miejsce – Milena Strzelecka, Rudno

II miejsce- Julia Zielińska, Katarzyn

III miejsce- Klaudia Trelewicz, Rudno

III miejsce – Oliwia Zagrodnik, Michów

WYRÓŻNIENIA

Weronika Kicia, Rudno

Maja Karpińska, Michów

Nikola Wałach, Michów

KATEGORIA VII – VIII i GIMNAZJUM:

I miejsce- Magdalena Zdunek, Michów

II miejsce – Dominika Ogórek, Michów

II miejsce – Patrycja Wójtowicz, Michów

III miejsce – Klaudia Milczek, Michów

WYRÓŻNIENIA

Anna Michowska, Rudno

Na zdjęciach: Uczestnicy festiwalu oraz wręczenie nagród.

Zapraszamy do komentowania!

,