81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Zamiast leniuchować w domu i spędzać czas przed telewizorem warto zadbać o swoja kondycję fizyczną. Część uczniów ZSO w Michowie postanowiła spędzić wolny od nauki czas aktywnie. Z zaproponowanych form młodzież chętnie skorzystała uczestnicząc w rywalizacjach sportowych oraz wyjazdach poza Michów.

18 lutego odbył się turniej piłki nożnej halowej chłopców, w którym udział wzięły drużyny z klas IV, V i VI. Mecze były bardzo emocjonujące, pełne sportowej walki. Najlepsza drużyną turnieju została reprezentacja klasy VI, 2 miejsce przypadło klasie V, zaś na 3 miejscu ulokowała się reprezentacja klas IV. Organizatorem i sędzią turnieju był p. Krzysztof Targoński.

19 lutego młodzież klas IV, V, VI i VII uczestniczyła w lekcji wychowania fizycznego w strefie wysokich lotów w Lublinie. Wyjazd  połączony z projekcja filmu „Chłopiec z burzy” zorganizowała pani Elżbieta Kowalska.

21 lutego nasze piłkarki ręczne ze szkoły podstawowej postanowiły zaprosić do rywalizacji swoje starsze koleżanki, ubiegłoroczne absolwentki gimnazjum. Po wspólnej rozgrzewce, rozegrano bardzo emocjonujący mecz, w którym przewagę miały nasze absolwentki. Jednak z upływem czasu przewaga starszych koleżanek zaczęła topnieć. Szczypiornistki ze szkoły podstawowej przegrały zaledwie jedną bramką 24 : 25. Spotkanie odbywało się w przyjaznej, sportowej atmosferze. Organizatorem i sędzią meczu był p. Mariusz Morawski.

22 lutego Rada Rodziców przy ZSO zorganizowała wycieczkę do Lublina na pożegnanie ferii. Grupa 45 uczniów naszej szkoły integrowała się i wyjątkowo dobrze bawiła na lodowisku i w kinie. W drodze powrotnej nie zabrakło restauracji McDonald’s. Wszyscy byli zadowoleni. Kierownikiem wycieczki był p. Zenobiusz Firczuk.

zobacz wiecej

Zapraszamy do komentowania!