81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniach 16-19 października 2018r. młodzież klas VII-VIII wybrała się na 4-dniową wycieczkę w Bieszczady, którą zorganizowała pani Beata Fuszara. Korzystając z pięknej, jesiennej pogody uczniowie zwiedzili najbardziej atrakcyjne zakątki tego urokliwego regionu Polski. Bazę noclegowa mieściła się w ośrodku „Solinka”. Bogaty program wycieczki pozwolił zwiedzić największą polską zaporę wodną w Solinie. W Polańczyku odbył się rejs statkiem po najpiękniejszych zakątkach jeziora Solińskiego. Kolejny dzień młodzież spędziła na wędrówkach po górskich szlakach Połoniny Wetlińskiej. Całodniowa wyprawa  umożliwiła zdobycie najwyższego szczytu w Bieszczadach: Tarnicy (1346 mnpm). W drodze powrotnej wstąpiliśmy do Arłamowa, gdzie obejrzeliśmy hotelowy kompleks sportowo-rekreacyjny, w którym przygotowują się m.in. polscy sportowcy. Natomiast w Bolestraszycach mieliśmy okazję podziwiać roślinność ogrodu botanicznego w jesiennej szacie. Bieszczady po naszym wyjeździe okryły się chmurami i pożegnały nas deszczowo przygotowując się do nadchodzącej zimy.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,