81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

22 czerwca 2018r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego oraz pożegnanie tegorocznych Absolwentów w ZSO. Po Mszy św. w kościele parafialnym cała społeczność przemaszerowała do budynku szkoły, gdzie po raz pierwszy pod pomnikiem Bohaterów Westerplatte świętowaliśmy zakończenie całorocznej pracy dydaktyczno- wychowawczej. Pożegnaliśmy Panią Teresę Bednarczyk, długoletnią nauczycielkę plastyki i zajęć artystycznych, która postanowiła zakończyć pracę i przejść na zasłużony odpoczynek. Pożegnaliśmy także Panią Jadwigę Maruszak – opiekunkę Spółdzielni Uczniowskiej i intendentkę. W ZSO postanowila zakończyć pracę również Pani Barbar Kukier, nauczycielka chemii. Nie zabrakło także życzeń imieninowych dla naszego księdza Proboszcza Jana Brodziaka, które złożyła od całej społeczności szkolnej Pani Dyrektor Bożena Morawska.

Szczególne życzenia i gratulacje od Pani Dyrektor otrzymali nasi tegoroczni Absolwenci z klas trzecich gimnazjum. Kilkunastu z nich otrzymało stypendia za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe. Wyjątkowe pożegnanie przygotowała również młodzież w klas drugich gimnazjum wręczając starszym kolegom i koleżankom pamiątkowe kubki, zaś Agata Zyga i Magda Zdunek pożegnały ich nastrojową piosenką. W imieniu Absolwentów wystąpiła Julia Staniuk, która podziękowała Pani Dyrektor, wszystkim nauczycielom oraz wychowawcom za trud i wysiłek włożony w wykształcenie i wychowanie. Jak co roku nie zabrakło uścisków, kwiatów i czekoladek. WAKACJE czas zacząć!

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,