81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

„Czas spędzony z rodziną jest wart każdej sekundy”.  Właśnie tak – rodzinnie dnia  3 czerwca 2018r. uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Michowie bawili się na kolejnym już Festynie Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka.

Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Na scenie i boisku szkolnym odbyły się pokazy talentów dzieci: wokalne, teatralne, taneczne oraz sportowe. Prowadzone były także zabawy ruchowe    i współzawodnictwo rodzinne. Najlepsi otrzymali atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Podczas imprezy zorganizowano loterię fantową z licznymi nagrodami, z której dochód został przeznaczony na działalność Rady Rodziców. Zwieńczeniem loterii było losowanie nagród głównych, tj. roweru, rolek oraz deskorolki, które ufundowali: Wójt Gminy Michów Pan Janusz Jankowski i Rada Gminy.

Niecodzienną darmową atrakcją były zamki dmuchane, popcorn oraz malowanie twarzy i skręcanie baloników. Oblężenie przeżyło również stoisko, przy którym policjanci z Posterunku Policji w Michowie, na czele z kierownikiem asp. sztab. Bogumiłem Szydełko, znakowali rowery. Policjanci z wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lubartowie zaprezentowali motocykle policyjne, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Do sesji zdjęciowych ustawiały się kolejki.

Niesamowitą atrakcję na upalny dzień zapewnili, najmłodszym uczestnikom festynu, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Michowie, ustawiając kurtynę wodną, a także prezentując sprzęt strażacki.

„Ucztą” dla podniebienia były domowe wypieki, chlebek ze smalcem i ogórkiem, kawa, herbata, napoje oraz lody. Bezpłatnie można było posilić się kiełbaską z grilla.

Imprezę zakończył występ muzyczny zespołu ACUSTIC.

Pogoda dopisała i z pewnością była sprzymierzeńcem fantastycznej, rodzinnej atmosfery.

Składamy serdeczne podziękowania Pani Dyrektor Bożenie Morawskiej, Nauczycielom, wszystkim zaangażowanym Rodzicom, a w szczególności: Małgorzacie Sienkiewicz, Annie Wadowskiej, Annie Kos, Marcie Bogusz, Annie Kukier, Annie Miturze, Małgorzacie Marzec, Edycie Trojak, Annie Jedut, Mirosławowi Łobodzie, Krzysztofowi Zdunkowi i Grzegorzowi Górzyńskiemu, którzy włożyli mnóstwo pracy w realizację przedsięwzięcia. Dziękujemy gorąco wszystkim innym osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do organizacji festynu.

Szczególne podziękowania należą się licznym Sponsorom. Naszemu przedsięwzięciu wsparcia udzielili:

 • Wójt Gminy Michów Pan Janusz Jankowski i Rada Gminy.
 • Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Gminie Michów.
 • Bank Spółdzielczy w Cycowie Oddział w Michowie.
 • Państwo Justyna i Piotr Świeć – NZOZ TOP MED.
 • Pani Iwona Czarnecka – Zakład Krawiecki „Szpuleczka”.
 • Pani Eliza Kardasz – APTEKA.
 • Pan Paweł Litwinek – Wulkanizacja i Serwis Opon „LIMA”.
 • Państwo Renata i Andrzej Gomułowie – Materiały Budowlane
 • Państwo Anna i Krzysztof Jedutowie – FHU SPLATORIA.
 • Naczelnik Poczty Polskiej w Michowie Pani Halina Ostrowska i pracownicy poczty.
 • Państwo Anna i Grzegorz Białkowie – firma GAZA-SPORT.
 • Pan Kazimierz Bieliński – Komunikacja Prywatna.
 • Państwo Urszula i Tomasz Targońscy – Handel i Usługi.
 • Pan Marian Karpiński – Piekarnia w Michowie.
 • Pani Katarzyna Lalak – sklep spożywczy.
 • Państwo Aneta i Grzegorz Górzyńscy – sklep pożywczy DODUŚ.
 • Pan Krzysztof Piskorski – sklep spożywczy LEWIATAN.
 • Pan Janusz Nakonieczny – sklep EURO.

Dziękujemy wszystkim obecnym na Festynie, to dzięki Wam impreza się udała.

                                                        Przewodnicząca Rady Rodziców

     Magdalena Bojanowska

zobacz fotorelację

Zapraszamy do komentowania!

,