81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

8 maja  2018r. uczniowie klasy III a i b oraz II wraz z opiekunami wyruszyli na jednodniową wycieczkę do Warszawy. Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wjazdu na XXX piętro Pałacu Kultury i Nauki,  skąd mogliśmy podziwiać panoramę stolicy. W dalszej części wycieczki odbyliśmy długi spacer po Starym Mieście. Pogoda dopisywała nam iście letnia. Wielką atrakcją dla dzieci stał się Stadion Narodowy PGE. Mogliśmy poczuć się jak prawdziwi kibice na trybunach, byliśmy w szatni naszych zawodników oraz w pomieszczeniu , gdzie odbywają się konferencje prasowe po meczu. Zmęczeni i głodni udaliśmy się na obiad. Jeszcze troszeczkę spacerowaliśmy po Starówce. Tam też dzieci zakupiły pamiątki. Potem pojechaliśmy do Planetarium przy Centrum Nauki Kopernik. Obejrzeliśmy tam film o marzeniach ludzi o lataniu „Na skrzydłach marzeń”. Poczuliśmy się tam  tak, jak gdybyśmy sami unosili się w powietrzu. Film wyzwolił u dzieci wiele  emocji i wrażeń. Po tak intensywnym dniu zmęczeni, ale zadowoleni   wracaliśmy autobusem do domu.

fotoreportaż z wycieczki

Zapraszamy do komentowania!

,