81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Po zwycięstwach na etapach powiatowym i rejonowym nasze najmłodsze szczypiornistki przystąpiły 5 kwietnia 2018r. do rywalizacji w Finale Wojewódzkim Mini Piłki Ręcznej Dziewcząt w Kraśniku, gdzie zdobyły III miejsce. W ściśłym finale walczyły ze sobą zespoły ze szkół podstawowych w: Lublinie, Chełmie, Kraśniku, Łukowie, Michowie i Zwierzyńcu podzielone na grupy A i B.

Oto rezultaty poszczególnych grup:

Grupa A

Chełm – Lublin  6:4

Lublin – Łuków 18:2

Łuków – Chełm 23:4

Grupa B

Michów – Zwierzyniec  12:8

Zwierzyniec – Kraśnik  4:11

Kraśnik – Michów  13:6

Mecz o I miejsce:  Kraśnik – Łuków  6:7

Mecz o III miejsce: Michów – Chełm  14:10

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce: Łuków

II miejsce: Kraśnik

III miejsce: Michów

IV miejsce: Chełm

V miejsce: Zwierzyniec

VI miejsce: Lublin

Gratulujemy wspaniałego sukcesu naszym piłkarkom ręcznym, które zagrały w składzie: I. Grzesiak, O. Kowalska, A. Mikos, K. Milczek, D. Ogórek, N. Wadowska, A. Zyga, W. Milczek, D. Tomasiewicz, K. Zyga. Opiekunem naszej drużyny był p. Waldemar Kowalczyk.

Zapraszamy do komentowania!

,