81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

22 stycznia do codziennego gwaru dzieci dołączyły jeszcze inne- odgłosy oklasków i radosnych głosów babć i dziadków. W tym dniu uczniowie klas: IIa, IIIa i IIIb, wraz z wychowawczyniami: p. K. Piskorską, B. Jankowską i J Targońską, przygotowali uroczystość „Dnia Babci i Dziadka”. Każda klasa przygotowała część artystyczną poświeconą ukochanym babciom i dziadkom. Oprócz podziwiania występów, dziadkowie mieli możliwość wspólnej zabawy z dziadkami oraz poczęstunku, przygotowanego przez rodziców. Uczniowie klasy IIIa zaprosili dziadków i babcie na ciekawą lekcję. Grali na niej w „Całuśną Muchę” oraz wspólnie zaprogramowali ruch ozoobota, przemieszczającego się po słoiku z dobrymi życzeniami lub po filiżance z herbatką. Seniorzy byli zadziwieni umiejętnościami programowania swoich wnuków. Dzieci z klasy IIIb zaprezentowały dziadkom musical zatytułowany „Powróćmy jak za dawnych lat”. Nasi goście mogli obejrzeć przekrój swojego życia od dzieciństwa do lat dojrzałych. Wzruszeni i dumni ze swoich wnucząt goście opuścili mury naszej szkoły.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,