81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

22 maja 2017r.  klasa IIIa wraz z wychowawczynią p. Anną Targońską i nauczycielami sprawującymi opiekę   p. A Grabowską i p. K Targońskim   byliśmy na wspaniałej wycieczce w Zamościu. Odwiedziliśmy  zamojski ogród zoologiczny. Podziwialiśmy zwierzęta z odległych zakątków świata. Następnie pan przewodnik ciekawie opowiedział nam historię Zamościa. Zwiedzanie uatrakcyjnił wystrzał armatni, który pomagaliśmy przygotować. Za sprawne przygotowanie i przeprowadzenie tego pokazu otrzymaliśmy Patent Puszkarza. Następnie udaliśmy się do urokliwej restauracji Padwa na pyszny obiad. Po obiedzie zjedliśmy  smaczne lody i zakupiliśmy pamiątki. Po deserze i zakupach czekała nas ,,słodka atrakcja” – warsztaty w  Manufakturze słodyczy ,,Tęcza”. Było super!!

                    Wiktoria Kołodyńska i Natalia Targońska- uczennice klasy IIIa

zajrzyj do galerii

Zapraszamy do komentowania!

,