81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Dnia 8.11.2016  ZSO był organizatorem Półfinału Mistrzostw Województwa LZS  Szkół Gimnazjalnych w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Już ponad miesiąc temu Wojewódzkie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, którego prezesem jest p. Wacław Słomkowski, postanowiło pozytywnie rozpatrzyć naszą prośbę o organizację tej imprezy w Michowie, biorąc pod uwagę to, że nasza szkoła posiada dwa pełnowymiarowe boiska do piłki siatkowej i odpowiednie warunki do przeprowadzenia zawodów tej rangi.

Do rywalizacji pod siatką przystąpiły 4 zespoły reprezentujące gimnazja: w Annopolu, Starej Prawdzie, Rudnie i Michowie. Turniej rozegrano sposobem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Końcowe wyniki klasyfikacji:

1 miejsce: Gimnazjum w Annopolu

2 miejsce: Gimnazjum Nr 1 im. Bohaterów Westerplatte w Michowie

3 miejsce: GKS „Armaty” Stoczek Łukowski Gimnazjum w Starej Prawdzie

4 miejsce: Gimnazjum w Rudnie

Pierwsze trzy miejsca awansowały do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się także w naszej szkole. Gratulujemy sukcesu naszym siatkarkom, których opiekunem był p. Radosław Remiszewski i trzymamy kciuki za występy w finałowej części turnieju.

fotorelacja

Zapraszamy do komentowania!

,