81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Poczet Sztandarowy Gimnazjum został zaproszony w dniu 27.11.2016 na uroczystość odsłonięcia tablic pamiątkowych poświęconych poległym Powstańcom Styczniowym i Żołnierzom II wojny światowej, mieszkańców naszej miejscowości. Na uroczystość przybyli krewni i potomkowie bohaterskich żołnierzy, którzy uświetnili wspomnieniami część artystyczną przygotowaną przez członków  Towarzystwa Przyjaciół Michowa. Po Mszy Św. w kościele parafialnym zebrani mieszkańcy przemaszerowali w asyście pocztów sztandarowych na cmentarz, gdzie odbyło się poświęcenie pamiątkowych tablic przez ks. proboszcza Jana Brodziaka. Odśpiewano Hymn Państwowy, złożono wieńce, zapalono znicze. Będziemy pamiętać o naszych Przodkach poległych za naszą wolność!

Zapraszamy do komentowania!

,