81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Dnia 29.05.2016r. w ZSO w Michowie  odbył się Festyn Rodzinny organizowany przez Radę Rodziców. Imprezę  rozpoczęła Pani Dyrektor Bożena Morawska wraz z przewodniczącą Rady Rodziców Panią Anną Wadowską. Wystąpiła grupa taneczna ze Szkoły Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych pod kierunkiem pana Grzegorza Demuche. Grupa dzieci z biblioteki, dwoje uczniów z naszej  szkoły pokazało układ taneczny. Następnie uczniowie z poszczególnych klas zaprezentowli układy taneczne przygotowane pod kierunkiem nauczycieli. Na plac szkolny zawitał także zespół ratowników medycznych z firmy „DIAMED’’ oraz  funkcjonariusze Policji, którzy znakowali rowery. Pani Katarzyna Kurowska ze Szkoły Świata Języków i Podróży malowała twarze dzieciom. Najmłodsi mieli możliwość zabawy na dmuchanych zjeżdżalniach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się loteria fantowa. Nauczyciele przeprowadzili  konkurencje sportowe oraz został rozegrany mecz nauczyciele kontra rodzice. Wieczorem mogliśmy obejrzeć występ  Adama „CHMURY’’, zaś gwiazdą  wieczoru  był zespół ACUSTIC.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,