81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

   W ostatni dzień zajęć przed przerwą świąteczną w naszej szkole zostały wystawione tradycyjnie Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez panią Ewę Zielińską z udziałem kilkudziesięciu uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Historia narodzenia Syna Bożego była okazją do przedstawienia współczesnego człowieka i jego konsumpcyjnego stylu życia podporządkowanego presji czasu, życia w pospiechu, pozbawionego głębszej refleksji i odniesienia do tego, co ważne i niezmienne. Zaproszonym gościom, uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia świąteczne złożyła pani dyrektor Bożena Morawska. Rozdano także nagrody w konkursach na ozdobę świąteczną oraz wiedzy o HIV, które zorganizowały panie: Teresa Bednarczyk i Ewa Sułek.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,