81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Finał powiatowy w halowej piłce nożnej chłopców „Gimnazjada”

15.12.2015r. w hali sportowej ZSO Michów odbył się finał powiatowy w halowej piłce nożnej chłopców „Gimnazjada”. W finale brało udział 8 drużyn, które wywalczyły awans z 4 półfinałów powiatowych. W wyniku losowania drużyny grały w 2 grupach po 4 zespoły systemem „każdy z każdym”. W grupie A grały drużyny: Gimnazjum Nr 1 Lubartów, Gimnazjum Wola Sernicka, Gimnazjum Kock, Gimnazjum Abramów.         W grupie B występowały drużyny: Gimnazjum Ostrów Lubelski, Gimnazjum Firlej, Gimnazjum Łucka, Gimnazjum Nr 1 Michów.

Po rozegraniu wszystkich meczy w grupie A I miejsce i prawo gry w finale uzyskała drużyna Gimnazjum w Kocku, II miejsce zajęło Gimnazjum w Abramowie, III miejsce Gimnazjum w Woli Sernickiej, IV miejsce Gimnazjum Nr 1 w Lubartowie.

W grupie B I miejsce zajęło Gimnazjum w Michowie , II miejsce Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim, III miejsce Gimnazjum w Łucce, IV miejsce Gimnazjum w Firleju.

W meczu o III miejsce w całym turnieju drużyna Gimnazjum w Abramowie pokonało Gimnazjum w Ostrowie Lubelskim 2 : 0.

W wielkim finale spotkały się drużyny Gimnazjum w Kocku i Gimnazjum Nr 1 w Michowie. Po zaciętym meczu zwyciężyła drużyna z Kocka 3 : 0.

Końcowa kolejność turnieju:

I miejsce – Gimnazjum Kock

II miejsce – Gimnazjum Nr 1 Michów

III miejsce – Gimnazjum Abramów

IV miejsce – Gimnazjum Ostrów Lubelski

V-VI miejsce – Gimnazjum Łucka i Gimnazjum Wola Sernicka

VII – VIII miejsce – Gimnazjum Nr 1 Lubartów i Gimnazjum Firlej

Drużyna Gimnazjum w Michowie występowała w składzie: Partyka B, Bisek C, Świech Ł, Marek S, Wadowski D, Ogórek P, Zdunek C, Suchodół J, Madej Ł, Więsyk J, Kukier K, Grzelak M.

Opiekunem drużyny był K. Targoński.

Zapraszamy do komentowania!

,