81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniach 5-9.10.2015r. w ramach projektu „Kidspeak!” w naszej szkole przebywają 2 wolontariuszki: Alitzel Guerrero Santibanez z Meksyku oraz Edona Maluka z Albanii.

Kidspeak! to narodowy projekt AIESEC Polska o charakterze edukacyjnym. Jest on skierowany do szkół podstawowych i gimnazjalnych na terenie województwa lubelskiego. W ramach projektu odbywają się warsztaty dla dzieci związane z przyrodą, tradycjami, codziennymi czynnościami z zakresu różnorodności kulturowej państw świata: języka, tradycji czy innych. Zajęcia są prowadzone w języku angielskim przez młodych wolontariuszy z całego świata i zapewniają atrakcyjne rozszerzenie cyklu edukacyjnego, wspierając główny cel edukacji językowej. Projekt zwraca uwagę na wielokulturowość. Daje także szansę zdobycia oraz rozwoju zdolności językowych. Zajęcia prowadzone są za pomocą różnych metod, takich jak nauka przez zabawę oraz inne ćwiczenia interaktywne i prezentacje.

kids

Zobacz wolontariuszki podczas zajęć:

Zapraszamy do komentowania!

,