81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Maj-to kolejny miesiąc galaktycznej podróży uczniów klas drugich. Tym razem uczniowie wyruszyli na „ Grosikową Majówkę”
W kolejnym miesiącu bezpiecznych wędrówek pod patronatem Fundacji PZU i Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości, uczniowie poszerzali wiadomości i utrwalali wiedzę dotyczącą ochrony środowiska, segregacji śmieci, oszczędzania przyrody, a tym samym oszczędzania środków domowego budżetu. W dalszym ciągu doskonalili umiejętność przeliczania pieniędzy i utrwalali pojęcia: recykling, surowce wtórne, bogactwo, skarby, dobro narodowe i gotówka.
W ramach zajęć uczniowie oglądali filmy, tworzyli „mapę myśli”, pisali listy do Grosika, wykonywali przestrzenne prace z różnorodnych odpadów ,układali hasła i opowiadania dotyczące życia w bezpiecznym środowisku.

DSC07934DSC07874DSC07850DSC07832

Zapraszamy do komentowania!

,