81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskich Wyborach Książek. Celem akcji było poznanie faktycznych zainteresowań czytelniczych uczniów oraz dostosowanie do nich księgozbiorów bibliotek. Wyniki wyborów będą też głosem w dyskusji dotyczącej kanonu lektur szkolnych. Wśród uczniów naszej szkoły klas II-III najwięcej głosów zdobyła seria o przygodach Żółwika Franklina -P. Bourgeois, B. Clark. Uczniowie klas IV- VI na pierwszym miejscu wskazali książki: Mikołajek – R. Goscinny, J.J. Sempe oraz Dziennik Cwaniaczka J. Kinney. Uczniowie gimnazjum najwięcej głosów oddali na książkę Hobbit, czyli tam i z powrotem J.R.R. Tolkiena. Szczegółowe informacje dotyczące akcji w bibliotece. Dziękujemy uczestnikom za udział w wyborach.

Zapraszamy do komentowania!

,