81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

1 marca 2015 roku na hali sportowej odbył się turniej piłki siatkowej o Puchar Dyrektora ZSO. Turniej miał charakter charytatywny i był poświęcony  zbiórce funduszy na leczenie chorego na nowotwór Marcina Kowalskiego, nauczyciela, trenera i zawodnika GLKS Michów. Zagrało 27 amatorskich drużyn siatkarskich z Michowa i wielu okolicznych miejscowości. Odbyła się licytacja gadżetów sportowych, przedmiotów i biżuterii podarowanych przez szlachetnych ludzi. Zorganizowany został kiermasz ciast i bufet pierogowy. Efekt dobroczynny imprezy przerósł nawet jej organizatorów. Tyle dobra i przykładów bezinteresownego ludzkiego działania nasza szkoła jeszcze nie doświadczyła.  Zebrano blisko 20 tys. złotych dla Marcina. A to nie koniec gry o jego zdrowie.  Planowane są kolejne zawody i imprezy w Michowie i Rudnie. Oczywiście nie sposób podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powodzenia tej wspaniałej akcji. Wszyscy działali bezinteresownie i z dobroci serca.

A oto zwycięskie zespoły: Parafia Świętego Józefa (PSJ), Zawisza, Okrzeja oraz Holiday Team z Michowa.
Wyniki fazy finałowej:
I półfinał: PSJ 22:25 Okrzeja
II półfinał: Zawisza 25:22 Holiday Team
Mecz o III miejsce: PSJ 25:19 Holiday Team
Mecz o I miejsce: Okrzeja 25:18 Zawisza

Brawo dla zwycięzców!

zobacz w galerii

Zapraszamy do komentowania!

,