81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Michów najlepszy w finale powiatowym w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych „Igrzyska”

W hali sportowej ZSO w Michowie odbył się finał powiatowy w piłce ręcznej dziewcząt szkół podstawowych. W imprezie wzięły udział reprezentacje 5 szkół podstawowych z powiatu lubartowskiego. Mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Tak jak w przypadku drużyny z Gimnazjum, gospodynie turnieju drużyna Szkoły Podstawowej w Michowie okazała się niegościnna i zwyciężyła w całym turnieju.

Końcowa kolejność turnieju:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Michowie

II miejsce – Szkoła Podstawowa w Kamionce

III miejsce – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Lubartowie

IV miejsce – Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej

V miejsce – Szkoła Podstawowa w Wielkiem

Drużyna Szkoły Podstawowej w Michowie zakwalifikowała się na zawody rejonowe do Puław które zostaną rozegrane w dniu 09.04.2015r.

Zapraszamy do komentowania!

,