81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Zbieramy Nakrętki
W tym roku szkolnym Nasza Szkoła, podobnie jak w latach ubiegłych, bierze udział w akcji zbierania plastikowych nakrętek. Warto przyłączyć się do akcji, bo w ten sposób można pomóc chorym dzieciom. Celem zbiórki jest spełnienie marzeń nieuleczalnie chorych dzieci, podopiecznych lubelskiego hospicjum. Zbiórka nakrętek to pomysł sprawdzony. Wyrabia systematyczny nawyk segregowania odpadów, jakże potrzebny w naszych czasach. A ponadto daje poczucie, że możemy zrobić coś dobrego . Zachęcamy wszystkich do zbierania nakrętek na rzecz podopiecznych Hospicjum Małego Księcia dla Dzieci.
W naszej akcji można zbierać nakrętki po:
• napojach,
• wodach,
• oleju
• sokach;
• mleku w kartonie;
• dezodorantach;
• kremach;
• środkach czystości;
• płynach;
• szamponach;
Warunek jest jeden, muszą być plastikowe.

Zapraszamy do komentowania!

,