81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Szanowni Rodzice !

   W porozumieniu z Radą Rodziców zamieszczam dla Państwa ważne ogłoszenie. Bardzo Państwa zachęcam do wnoszenia wpłat na konto Rady Rodziców w wysokości 25 zł, abyśmy wspólnie mogli te fundusze przeznaczyć na poprawę warunków pracy uczniów oraz na dalszy rozwój szkoły. Zebrane w całości wpłaty stanowią ważny wkład w tę działalność. Zwłaszcza warto powoli zacząć wdrażać w szkole program: ,,Szafka dla każdego ucznia !  Bez pomocy Rodziców będzie to bardzo trudne w szybkim czasie. Bardzo więc proszę o te wpłaty! Możecie Państwo je zrealizować u Pani Anny Wadowskiej, Pani Ewy Komsty, u wychowawców klas, w sekretariacie szkoły. Wkrótce również – na walnym zebraniu z Rodzicami 10 XII o godz. 16.00. Wtedy też odbędzie się, po zebraniach w klasach, spotkanie wszystkich Trójek klasowych. Rada Rodziców urządza na terenie ZSO Bal Sylwestrowy. Wszystkie szczegóły omówimy 10 XII. Do zobaczenia ! Jeszcze raz proszę o wpłaty !

Pozdrawiam

Bożena Morawska

dyrektor ZSO

Zapraszamy do komentowania!

,