81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

I Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych z Gmin Sąsiadujących – Baranów 2014-10-31

W dniu 27.10. 2014 r. na szkolnym boisku w Baranowie odbył się ”I Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych z Gmin Sąsiadujących – Baranów 2014-10-3”. Wzięły w nim udzieł dwie drużyny SP w Baranowie, SP w Przytocznie oraz reprezentacja naszej Szkoły Podstawowej. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym” – liczyła się ilość zdobytych punktów i strzelonych bramek w poszczególnych spotkaniach.

Kolejno uplasowały się drużyny:

  1. SP Baranów (VI Klasa)
  2. SP Michów
  3. SP Baranów (V Klasa)
  4. SZ Przytoczno

Dla zwycięskich drużyn zostały ufundowane nagrody rzeczowe. Ponadto uczeń naszej szkoły – Czarek Zdunek został nagrodzony jako wyróżniający się zawodnik turnieju, a Jakub Suchodół (także nasz uczeń) został najlepszym bramkarzem.

Zapraszamy do komentowania!

,