81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W związku z uroczystością nadania imienia naszym szkołom, która odbędzie się 30 września 2014r,  zapraszamy wszystkich zainteresowanych: lokalną społeczność (byłych i obecnych mieszkańców Michowa), nauczycieli, uczniów do przesyłania materiałów związanych z historią Polski, historią Michowa, wspomnień, listów, fotografii, opowiadań, esejów na adres szkoły  lub pocztą elektroniczną: zso.michow@vp.pl. Wszystkie zebrane materiały zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej oraz zamieszczone w najbliższym numerze Głosu Michowa.

Poniżej publikujemy jeden z tekstów, którego autorem jest Cezary Tulin, zaprzyjaźniony nauczyciel historii z Gdańska, traktujący o jednym z Polaków związanym z historią Westerplatte.

[prettyfilelist type=”pdf,xls,doc,zip,ppt,img,mp3″ filestoshow=”3526″ orderby=”title” filesPerPage=”10″]

 

Zapraszamy do komentowania!

,