81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

21 marca 2014 r., czyli w pierwszy dzień wiosny, przez uczniów zwany ,,dniem wagarowicza” zainaugurowaliśmy I Dzień Udzielania Pierwszej Pomocy w szkole. Odtąd, co roku, będziemy organizować taką akcję. Nikomu nawet nie przyszło do głowy, żeby uciekać, bo było bardzo ciekawie. Pod okiem wykwalifikowanej ratowniczki medycznej – pani Moniki Niebrzegowskiej z firmy ,,Diamed” uczniowie, nauczyciele, pracownicy uczyli się udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej na specjalnych fantomach. Oprócz fachowego wykładu pani ratowniczki uczniowie zaprezentowali własne pokazy z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Na bieżąco komentowała je pani ratowniczka. Była pełna uznania dla wiedzy i umiejętności uczniów w tym zakresie. Ja też tam oczywiście byłam i ćwiczyłam swoje umiejętności  w zakresie pierwszej pomocy, bo nigdy nie jest za późno, żeby się uczyć. Zdjęć z tego dnia szukajcie w galerii.

Bożena Morawska

Zapraszamy do komentowania!

,