81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniu 29.10.2013r odbyła się uroczystość „Ślubowania klas pierwszych”.

Zanim tegoroczni uczniowie klas pierwszych zostali oficjalnie przyjęci do grona społeczności szkolnej odwiedzili różne krainy. Były to między innymi:  kraina wiedzy, pracy, miłości , ruchu drogowego, mądrości, grzeczności i mądrości. Dużych wzruszeń , głównie rodzicom dostarczył  „Krakowiak”, którego z wielka pasją i zaangażowaniem uczniowie klas pierwszych zatańczyli na zakończenie części artystycznej. Uroczystego aktu pasowania na ucznia dokonała  dyrektor szkoły p. Bożena Morawska.  Nie zabrakło też życzeń od starszych kolegów z klasy III oraz dyplomów i upominków książkowych, które wręczyli dumni ze swych pociech rodzice oraz  wychowawczynie p.K. Goluch, p. B. Jankowska i p.K. Piskorska. Uroczystość zakończył poczęstunek przygotowany przez rodziców.

więcej w galerii

Zapraszamy do komentowania!

,