81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniach  8-15 maja 2013r. obchodziliśmy X Ogólnopolski Tydzień Bibliotek. W tym roku jego hasło brzmiało „Biblioteka przestrzenią dla kreatywnych”. Z tej okazji uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej oraz I – III gimnazjum wzięli udział w konkursie poezji humorystycznej dotyczącej naszej szkoły. Efekty twórczości zostały zaprezentowane  na tablicach. Główne nagrody – książki otrzymały: Julia Karpińska z klasy II „a” gimnazjum  i Agnieszka Czarnecka z klasy VI. Uczniowie z klas II – VI przygotowali prace plastyczne na konkurs     pt. „Bohaterowie bajek i baśni wyszli z książek”. Wszystkie prace zaprezentowano na wystawie. Główną nagrodę otrzymała  Magdalena Kukier  z  klasy V a.

W ramach ogólnopolskiej akcji „Cała Polska czyta dzieciom” zaproponowaliśmy rodzicom systematyczne głośne czytanie dzieciom w ciągu jednego tygodnia. W akcji wzięło udział prawie 60 uczniów z klas I – III. Wszyscy uczestnicy  otrzymali nagrody – książeczki ufundowane przez Radę Rodziców.  Największą nagrodą były  wspólne chwile spędzone z rodzicami przy książce.

Zapraszamy do komentowania!

,