81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

W dniach 22.09.-23.09. 2011 r. uczniowie klasy VI szkoły podstawowej i II gimnazjum w nagrodę za dobre wyniki w nauce i wzorową frekwencję uczestniczyli  w warsztatach  „Zgrana klasa” w Motyczu.  Zajęcia zorganizowane przez profesjonalnych trenerów okazały się bardzo interesujące, a uczniowie podczas zajęć wykazali się ogromną inwencją twórczą. Pozyskali nowe doświadczenia w dziedzinie kulinarnej, teatralnej, tanecznej i świetnie się bawili biorąc udział w zawodach sportowych. Niesamowitym powodzeniem cieszyły się zajęcia teatralne, gdzie uczniowie mieli możliwość wcielania się w różne postacie.  Całą zabawę uświetniła możliwość wykorzystania bogatej gamy różnego rodzaju strojów. Po przygotowaniu kostiumów uczniowie uczestniczyli w pokazie mody, któremu towarzyszyła radosna  atmosfera. Doskonale smakowały  również ciasteczka upieczone przez uczestników warsztatów. Sponsorem wyjazdu była Rada Rodziców działająca przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Michowie.

 

Zapraszamy do komentowania!

,