81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Znamy już wyniki XVI Powiatowego Konkursu Plastyczno-Fotograficznego „Pokażę Ci gdzie mieszkam 2020”, organizowanego przez Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury w Lubartowie. Niezależne jury  – artysta Rafał Eret oraz Krzysztof Dudziński – rzecznik prasowy Starostwa Powiatowego w  Lubartowie – wyłonili spośród 260 nadesłanych prac uczniów szkół podstawowych i średnich laureatów konkursu. Nagrody specjalne przyznał także organizator – PMDK. Celem konkursu było  zainspirowanie dzieci i młodzieży do wnikliwego spojrzenia na miejsce, w którym mieszkają : motywacja do zdobycia nowych informacji o jego historii i kulturze, odkrycia piękna najbliższej okolicy.

Jest nam barzdo miło poinformować, że laureatką konkursu została uczennica klasy 6b Nikola Wałach, która zajęła I miejsce w konkursie fotograficznym (przyg. Mariusz Morawski) oraz III miejsce w konkursie plastycznym (przyg. Maryla Gadzała). To nie pierwszy sukces naszej uczennicy w powiatowych konkursach. Gratulujemy Nikoli i życzymy kolejnych wyróżnień.

A oto zwycięskie prace uczennicy:

Zapraszamy do komentowania!

,