81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Informujemy, że zdrowi i cali wróciliśmy z obozu narciarskiego, który odbył się w dniach 27.02-03.03.2020 r. w Zębie koło Zakopanego. Przez 5 dni uczyliśmy się jazdy na nartach pod okiem instruktorów Kasi i Krystiana oraz doskonaliśmy technikę na stoku Potoczki, by w przedostatnim dniu sprawdzić swoje umiejętności podczas zawodów w slalomie. Wszyscy uczestnicy narciarskiej rywalizacji otrzymali od naszych opiekunów, panów Grzegorza Białka, Krzysztofa Targońskiego i Mariusza Morawskiego, okolicznościowe dyplomy i słodkie nagrody. Aura zimowa na Podhalu dopisała i mogliśmy sie nią nacieszyć nie tylko na stoku, ale także podczas wędrówki  na Gubałówkę. Zmęczenie i obolałe mięśnie mogliśmy wyleczyć podczas kąpieli termalnych w Chochołowie. Wycieczka do Zakopanego, w ostatnim dniu obozu, to okazja pospacerowania po Krupówkach i zakupu góralskich pamiątek. Czas spędzony na nartach pozwolił na odpoczynek od obowiązków szkolnych i dostarczył nam dodatkowych sportowych umiejętności, które wykorzystamy podczas kolejnych wyjazdów na narciarskie stoki.

zobacz więcej

 

Zapraszamy do komentowania!

,