81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

Awans drużyny dziewcząt Sz.P. w Michowie do finału wojewódzkiego turnieju ”Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”

W dniu 09.03.2020r. w Ostrowie Lubelskim na boisku Orlik odbył  się finał powiatowy turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku” w kategorii dziewcząt U – 10. W finale spotkały się drużyny ze Sz. P. w Ostrowie Lubelskim i Sz. P. w Michowie. W regulaminowym czasie gry żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki i mecz zakończył się remisem 0 : 0. O zwycięstwie w finale decydowały rzuty karne które lepiej wykonywały zawodniczki z Michowa zwyciężając 2 : 0 ( bramki Wrzos O, Jankowska L ). Drużyna z Michowa zwyciężając w finale powiatowym zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego który odbędzie się na stadionie w Międzyrzecu Podlaskim.

Skład drużyny ze Sz.P. w Michowie: Litwinek M, Jankowska L, Wrzos O, Gruba M, Karpińska Z, Sukniak Z, Paluszek A, Paluszek J, Misiurek N.

Opiekunem drużyny był p. K. Targoński.

 

Zapraszamy do komentowania!

,