81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

17 grudnia 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Firleju odbył się finał Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt „Igrzyska Młodzieży Szkolnej”. Nasze piłkarki pod opieką p. Grzegorza Białka wywalczyły I miejsce. Gratulujemy naszym uczennicom sukcesu. Nasze mistrzynie wystąpiły w składzie: W. Kukier, K. Durczak, Z. Podświadek, K. Sokołek, D. Ogórek, A. Strużek, A. Zyga, K. Zyga, W. Milczek.

Do finału zakwalifikowało się 6 drużyn: SzP z Brzostówki, SzP z Firleja, SzP z Ostrówka, SzP z Michowa, SzP z Kamionce, SzP ze Skrobowa

Wyniki finałowych meczów:

SzP Brzostówka – SzP Skrobów  1:0

SzP Firlej – SzP Kamionka            2:0

SzP Brzostówka – SzP Michów   0:2

SzP Firlej – SzP Ostrówek            0:1

SzP Skrobów – SzP Michów        0:3

SzP Kamionka – SzP Ostrówek   0:2

Mecz o III miejsce:

SzP Brzostówek – SzP Firlej      0:2

Mecz o I miejsce:

SzP Michów – SzP Ostrówek   4:1

Końcowa klasyfikacja:

I miejsce: SzP w Michowie

II miejsce: SzP w Ostrówku

III miejsce: SzP w Firleju

IV miejsce: SzP w Brzostówce

V miejsca: SzP w Skrobowie i SzP w Kamionce

Dnia 16 grudnia 2019 odbył się także finał Mistrzostw Powiatu Lubartowskiego w halówce dziewcząt w kategorii „Igrzyska Dzieci”, w którym nasze młodsze piłkarki zdobyły III miejsce. Gratulujemy miejsca na podium oraz życzymy sukcesów w przyszłym roku. Nasze młodsze piłkarki wystąpiły w składzie: O. Zagrodnik, I. Borzęcka, W. Sitkowska, A. Pacek, W. Kołodyńska, M. Jankowska, K. Kostyła, W. Mazurek, W. Korgól. Opiekunem grupy był p. G. Białek.

 

Zapraszamy do komentowania!

,