81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

w dniu 5 października 2019r. kilkunastu uczniów-wolontariuszy z naszej szkoły wraz z opiekunem Klubu Młodego Globtrotera – Mariuszem Morawskim pojechało do  Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Nowodworze. Wolontariusze przywieźli ze sobą kilkadziesiąt kilogramów karmy dla psów oraz pokaźną ilość kocy, kołder i ręczników. Naszym celem był spacer po okolicy z podopiecznymi schroniska, bezdomnymi lub porzuconymi pieskami. Zwierzęta, jak zwykle, przywitały wolontariuszy radosnym szczekaniem. Półtoragodzinny spacer z pieskami to nie tylko przyjemny wysiłek, ale i wspaniały relaks po całym tygodniu nauki. Zmęczone, ale radosne pieski, posłusznie wróciły do swoich kojców w nadziei, że na kolejny spacer znajdzie się ktoś, komu los porzuconych zwierząt nie jest obojętny. Dziękujemy także za zaangażowanie rodzicom i opiekunom naszych uczniów: paniom Monice Miler, Ilonie Wałach oraz panu Dariuszowi Strużek.

Zapraszamy do komentowania!

,