81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

22 marca 2018r. gościły w ZSO w Michowie piłkarki ręczne, aktualne mistrzynie Polski oraz liderki Superligi PGNiG, klubu MKS Perła Lublin. Nie było łatwo pozyskać zawodniczki, jednak staraniem menagerki klubu p. Marty Daniewskiej  oraz p. Mariusz Morawskiego udało się zorganizować spotkanie. Do Michowa przyjechały: Marta Gęga, Kamila Skrzyniarz i Małgorzata Stasiak czołowe rozgrywające lubelskiego MKS-u, które poprowadziły trening dla dziewcząt z klas sportowych. Lubelskie szczypiornistki przyglądały się także grze naszych uczennic podczas sparingu odbytym po treningu i nie szczędziły pochwał za umiejętności i poziom jaki reprezentują dziewczęta. Następnie zawodniczki MKS-u rozdawały autografy i odpowiadały cierpliwie na pytania, jakie zadawały im nasze uczennice. Dziewczęta otrzymały pamiątkowe zdjęcia, gadżety oraz bilety na kolejny mecz Superligi PGNiG do Lublina. Z zawodniczkami do Michowa przyjechała także maskotka lubelskiego klubu „Kozigrodek”, z którym chętnie wszyscy się fotografowali.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,