Mistrzostwa Powiatu w halówce dziewcząt - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Michowie
81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

19 grudnia 2017r. w Zespole Szkół w Kamionce odbył się finał Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt Powiatu Lubartowskiego w kategorii „Igrzyska młodzieży szkolnej”. Na turniej przyjechało 9 drużyn z następujących gimnazjów:

Wola Sernicka Olga Adamek

Drużyny rozlosowane zostały w 3 grupach, w których rozegrały mecze eliminacyjne systemem „każdy z każdym”. Czas gry wynosił 10 minut.

Grupa A Grupa B Grupa C
Ostrów Lubelski Michów Kamionka
Abramów Firlej Wola Sernicka
Ostrówek Lubartów Niedźwiada

Nasze piłkarki po remisie 0:0 z Firlejem oraz przegranej z Lubartowem 0:1 zajęły w swojej grupie 2 miejsce i ostatecznie uplasowały się na IV miejscu w turnieju.

Zwycięzcy poszczególnych grup: Abramów, Lubartów i Kamionka rozegrały między sobą ścisły finał. Zwycięzcą turnieju zostały piłkarki z Abramowa, na drugim miejscu uplasowały się zawodniczki z Kamionki, zaś na trzecim piłkarki z Lubartowa.  Gratulujemy zwyciężczyniom.