81 85 660 39, 514-551-838
zso.michow@vp.pl

  Z okazji obchodów Święta Konstytucji 3 Maja odbyła się w ZSO akademia z udziałem uczniów klas Va, VIa szkoły podstawowej oraz IIb gimnazjum. Wystąpienie Pani Dyrektor Bożeny Morawskiej i część artystyczna akcentowały znaczenie ustawy dawniej i dziś, która, co warto podkreślić, była pierwszą w nowożytnej Europie i drugą na świecie konstytucją regulującą stosunki wewnętrzne w państwie oraz wyrazem dążeń niepodległościowych Polaków. Zaprezentowane treści eksponowały takie wartości jak Ojczyzna, patriotyzm, tożsamość narodowa, szacunek do tradycji. Uroczystość przygotowano pod kierunkiem p. Ewy Wronowskiej i p. Bogdana Białasa. Przy okazji obchodów świąt majowych wolontariusze, wśród nich nauczyciele i uczniowie, 25. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  otrzymali z rąk szefa sztabu, pani dyrektor Bożeny Morawskiej, okolicznościowe podziękowania.

zobacz więcej

Zapraszamy do komentowania!

,